Nagrodzeni!

W poniedziałek laureaci konkursu „Biblioteczna Kartka Świąteczna” odebrali gratulacje, dyplomy, upominki..

A co najważniejsze nagrodzone kartki trafią do skrzynek sępoleńskich włodarzy i zaprzyjaźnionych instytucji.

🎁 Zaglądajcie do skrzynek — może czeka tam świąteczna niespodzianka! 🎄✨


Na konkurs wpłynęło 76 prac z pięciu gminnych szkół.

Konkurs miał na celu promowanie szacunku dla tradycji i historii, kultywowanie polskich zwyczajów bożonarodzeniowych, wspieranie kreatywności dzieci i młodzieży.